Strona główna Kontakt RSS
 Jezyk-Czeski.info - Internetowe vademecum przyjaciół języka czeskiego
Strona głównaInformacjeKursyKsięgarnieTłumaczeSłownikKompendia


◄ powrót

Nowa linia autobusowa Praha - Wrocław - Praha
Środa, 14 Wrzesień 2011, 9:17


Od dnia 19. września firma autobusowa CDS Nachod przy współpracy z PKS Kłodzko uruchomi kurs autobusowy z czeskiej Pragi do Wrocławia oraz z Wrocławia do Pragi. Poniżej przedstawiamy szczegółowy rozkład jazdy z uwzględnieniem wszystkich miejscowości, w których autobusy będą miały swoje przystanki.


Praha -> Wrocław

Praha, ÚAN Florenc 8:00
Hradec Králové, Terminál HD 9:45
Jaroměř, autob.st. 10:11
Česká Skalice, nám. 10:26
Náchod, aut. st. 10:45
Kudowa-Zdrój, ul. 1 Maja 11:02
Lewin Kłodzki, Pl. Kościuszki 11:15
Duszniki-Zdrój, ZEM 11:26
Szczytna, skrz. 11:35
Polanica-Zdrój, ul. Kłodzka 11:45
Kłodzko, D.A. 12:35
Ząbkowice Śląskie, D.A. 13:05
Łagiewniki 13:33
Wrocław, D.A. Centr. 14:20


Wrocław -> Praha



Wrocław, D.A. Centr. 10:00
Łagiewniki 10:44
Ząbkowice Śląskie, D.A. 11:12
Kłodzko, D.A. 12:00
Polanica-Zdrój, ul. Kłodzka 12:20
Szczytna, skrz. 12:30
Duszniki-Zdrój, ZEM 12:39
Lewin Kłodzki, Pl. Kościuszki 12:50
Kudowa-Zdrój, ul. 1 Maja 13:04
Náchod, aut. st. 13:50
Česká Skalice, nám. 14:07
Jaroměř, autob.st. 14:22
Hradec Králové, Terminál HD 14:50
Praha, ÚAN Florenc 16:25


Kudowa-Zdrój -> Wrocław


Kudowa-Zdrój, ul. 1 Maja 6:25
Lewin Kłodzki, Pl. Kościuszki 6:39
Duszniki-Zdrój, ZEM 6:50
Szczytna, skrz. 6:59
Polanica-Zdrój, ul. Kłodzka 7:09
Kłodzko, D.A. 7:30
Ząbkowice Śląskie, D.A. 8:00
Łagiewniki 8:28
Wrocław, D.A. Centr. 9:15


Wrocław -> Nachod


Wrocław, D.A. Centr. 16:00
Łagiewniki 16:44
Ząbkowice Śląskie, D.A. 17:12
Kłodzko, D.A. 17:45
Polanica-Zdrój, ul. Kłodzka 18:05
Szczytna, skrz. 18:15
Duszniki-Zdrój, ZEM 18:24
Lewin Kłodzki, Pl. Kościuszki 18:35
Kudowa-Zdrój, ul. 1 Maja 18:48
Náchod, aut. st. 19:05


UWAGA!
Autobusy kursują od 19.09.2011 !!!




Informacje dodatkowe:

- Przykładowe ceny:


Wrocław -> Praha - 325,00 CZK (ok. 49,00 PLN)

Wrocław -> Nachod - 176,00 CZK (ok. 27,00 PLN)

Bagaż: 20,00 CZK lub 3,00 PLN


- Zniżki:


Dzieci do 6 lat - 80%
Dzieci od 6 do 15 lat - 50%
Studenci do 26 lat - 20%

Ludzie onet.pl Digg Del.icio.us Technorati Wykop Śledzik Blip Flaker Facebook Tweeter Google Bookmarks Pinger
© 2009 - 2017 - jezyk-czeski.info    e-mail: auctor@jezyk-czeski.info
Partnerzy: AroundBy.eu | Polsky-Jazyk.cz | Talarek.pl - przewodnik | Sowinski.cz | Kaniewski.Net.pl | Isidorus.Net | wCzechach.info | Firma w Czechach | Wirtualne Biuro w Czechach |

Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały zamieszczone w serwisie są objęte prawem autorskim i nie mogą być kopiowane, publikowane i rozprowadzane w żadnej formie. Kopiowanie, przedruk tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.

Wydawca: Tomasz Adam Kaniewski, Poděbradova 869, 547 01 Náchod; NIP: CZ7712249919
Adres korespondencyjny: Tomasz Adam Kaniewski, skrytka pocztowa 59, 57-350 Kudowa-Zdrój
telefon: +420 778 006 786 i faks: +420 491 814 045

Projekt i wykonanie: