Strona główna Kontakt RSS
 Jezyk-Czeski.info - Internetowe vademecum przyjaciół języka czeskiego
Strona głównaInformacjeKursyKsięgarnieTłumaczeSłownikKompendia


◄ powrót

Otrzymaliśmy podziękowanie od WOŚP 2012
Poniedziałek, 28 Maj 2012, 18:48


Redakcja naszego serwisu otrzymała od Jurka Owsiaka podziękowanie i list następującej treści:


Drodzy przyjaciele, dzięki za super Finał! Takiej mocy Allegro jeszcze nie pokazało! Wszystko śmigało rewelacyjnie, wspaniale i z ogromnym zaangażowaniem wszystkich użytkowników portalu. Sam dałem się ponieść tym emocjom i nie tylko - jak zawsze - przekazałem swoje rzeczy na licytacje, ale także zawzięcie licytowałem. W ten sposób stałem się właścicielem pięknych porcelanowych talerzyków, filiżanek, figurek, naparstków, a także wyjątkowego obrazu, na który - nie ukrywam - miałem ogromną ochotę i oto wsi na ścianie w moim pokoju.

Finałowe aukcje "weszły w krew" Polakom. Ludzie nie tylko świetnie się bawią, ale także bardzo - podkreślam, BARDZO! - rzetelnie wypełniają swoje powinności. Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli cokolwiek przekazać lub cokolwiek wylicytować. Przekazuję także wielkie uściski dla całej ekipy Allegro za doskonałą obsługę i przyjaźń w naszą stronę, która tradycyjnie za kilka miesięcy zaskoczy nas nowym pomysłem na rekord Guinnessa na Przystanku Woodstock.

Szanowni Allegrowicze! To nie tylko rekord Allegro, to także rekordowa zbiórka 20. Finału, co jeszcze bardziej czyni gorącym moje i nasze podziękowanie.

Sie ma!!!
Jurek Owsiak
Od Redakcji:
Redakcja Internetowego Vademecum Przyjaciół Języka Czeskiego przekazała sztabowi WOŚP w Gryfinie oraz na wosp.allegro.pl podręczniki do nauki j. czeskiego, które zostały wylicytowane podczas aukcji, a otrzymane w całości pieniądze zostały przekazane na zbiórkę WOŚP.

Ludzie onet.pl Digg Del.icio.us Technorati Wykop Śledzik Blip Flaker Facebook Tweeter Google Bookmarks Pinger
© 2009 - 2023 - jezyk-czeski.info    e-mail: auctor@jezyk-czeski.info
Partnerzy: AroundBy.eu | Polsky-Jazyk.cz | Talarek.pl - przewodnik | Sowinski.cz | Kaniewski.Net.pl | Isidorus.Net | wCzechach.info | Firma w Czechach | Wirtualne Biuro w Czechach |

Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały zamieszczone w serwisie są objęte prawem autorskim i nie mogą być kopiowane, publikowane i rozprowadzane w żadnej formie. Kopiowanie, przedruk tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.

Wydawca: Tomasz Adam Kaniewski, Poděbradova 869, 547 01 Náchod; NIP: CZ7712249919
Adres korespondencyjny: Tomasz Adam Kaniewski, skrytka pocztowa 59, 57-350 Kudowa-Zdrój
telefon: +420 778 006 786 i faks: +420 491 814 045

Projekt i wykonanie: