Strona główna Kontakt RSS
 Jezyk-Czeski.info - Internetowe vademecum przyjaciół języka czeskiego
Strona głównaInformacjeKursyKsięgarnieTłumaczeSłownikKompendia


◄ powrót

Nowy podręcznik do nauki języka czeskiego
Poniedziałek, 10 Sierpień 2009, 13:38


Jedyny na rynku księgarskim podręcznik do nauki języka czeskiego przygotowany z niezwykłą starannością i z myślą o tych, co naprawdę chcą się nauczyć tego języka. Przejrzyście opracowane lekcje składające się z czytanki, wyjaśnienia słówek i pojęć oraz gramatyki wraz z przykładami będą pomocne w nauce i szybkim opanowaniu podstaw języka czeskiego.

Gwarantujemy, że poprzez systematyczne sięganie do tego podręcznika już po kilku tygodniach znajomość języka będzie na poziomie podstawowym. Nie nauczysz się języka z "suchych" dialogów licznych dostępnych na rynku księgarskim rozmówek! Do nauczenia się tego języka potrzebujesz o nieco więcej - a to zagwarantuje Tobie nasz podręcznik!Książka pt. ČEŠTINA – Czeszczyzna, owoc wieloletniej pracy autora, nie chce być niczym innym, jak tylko oknem otwartym na poznawanie języka naszych południowych sąsiadów – Czechów. Na pewno okaże się też użyteczną pomocą w przygotowaniu do egzaminów z języka czeskiego, ale przede wszystkim wesprze w trakcie podróży do Republiki Czeskiej i porozumiewania się z jej obywatelami.

Książka zawiera wiele ciekawych tekstów, które mają na celu oswoić nas z pisaniem i czytaniem jak również ogromną ilość słówek i zwrotów ułożonych tematycznie, podstawy gramatyki języka czeskiego wraz z przykładami, przysłowia czeskie i wiele innych ciekawostek językowych.

Każdy kursant po dokładnym przeanalizowaniu wszystkich lekcji zdobędzie podstawowe umiejętności posługiwania się tym językiem na co dzień.


Tytuł: ČEŠTINA - Podstawowy kurs języka czeskiego
Autor: Tomasz Adam Kaniewski
Wydawnictwo: Tomasz Adam Kaniewski
ISBN: 978-83-60478-05-9
Oprawa: miękka
Stron: 136
Format: 145 x 205
Cena: 26.50 zł


Zamówienia należy składać poprzez formularz lub adres e-mail:
auctor@jezyk-czeski.info
Koszt przesyłki:

- list polecony priorytetowy - 7,50 zł
- przesyłka pobraniowa priorytetowa - 14,50 zł

Ludzie onet.pl Digg Del.icio.us Technorati Wykop Śledzik Blip Flaker Facebook Tweeter Google Bookmarks Pinger
© 2009 - 2020 - jezyk-czeski.info    e-mail: auctor@jezyk-czeski.info
Partnerzy: AroundBy.eu | Polsky-Jazyk.cz | Talarek.pl - przewodnik | Sowinski.cz | Kaniewski.Net.pl | Isidorus.Net | wCzechach.info | Firma w Czechach | Wirtualne Biuro w Czechach |

Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały zamieszczone w serwisie są objęte prawem autorskim i nie mogą być kopiowane, publikowane i rozprowadzane w żadnej formie. Kopiowanie, przedruk tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.

Wydawca: Tomasz Adam Kaniewski, Poděbradova 869, 547 01 Náchod; NIP: CZ7712249919
Adres korespondencyjny: Tomasz Adam Kaniewski, skrytka pocztowa 59, 57-350 Kudowa-Zdrój
telefon: +420 778 006 786 i faks: +420 491 814 045

Projekt i wykonanie: