Strona główna Kontakt RSS
 Jezyk-Czeski.info - Internetowe vademecum przyjaciół języka czeskiego
Strona głównaInformacjeKursyKsięgarnieTłumaczeSłownikKompendia


◄ powrót

Słowniczek polsko-czeski i czesko-polski
Niedziela, 6 Wrzesień 2009, 22:41


Z przyjemnością oddajemy Państwu do użytku słowniczek polsko-czeski i czesko-polski. W wielu przypadkach oprócz tłumaczenia wyszukiwanego słowa otrzymają Państwo w wynikach podobne słówka bądź całe wyrażenia.


Będziemy niezmiernie wdzięczni za współpracę przy rozbudowie tego słowniczka. Jeżeli znasz jakieś słówko czeskie bądź polskie, którego brakuje w naszym słowniczku, mogą je Państwo dodać sami. Jeżeli jednak nie znają Państwo znaczenia jakiegoś słowa, którego brakuje w naszym słowniku, prosimy o kontakt z redakcją serwisu poprzez formularz kontaktowy.

Pomóż nam dbać o wysoką jakość naszego słowniczka, potwierdzając prawidłowość zaproponowanych czeskich haseł, lub sugerując wprowadzenie zmian. Możesz nas również poinformować, jeżeli któreś tłumaczenie jest nieprawidłowe.

Pomóż nam ciągle ulepszać nasz słownik polsko-czeski i czesko-polski, dołączając do społeczności przyjaciół języka czeskiego. Słownik polsko-czeski i czesko-polski rozrasta się i staje się jeszcze lepszy tylko dzięki pomocy użytkowników. Możesz nam pomóc dodając nowe, ciekawe zwroty i wyrażenia czeskie. W zależności od kontekstu lub dziedziny, wiele słów ma wiele różnych znaczeń, dlatego zawsze można dodać nowe tłumaczenie. W trosce o jakość słowników zaproponowane przez użytkownika tłumaczenie musi zostać sprawdzone i zweryfikowane przez moderatorów, zanim na stałe "zagości" w naszym słowniku.


Jeżeli chcesz współpracować z nami przy tworzeniu "Internetowego vademecum przyjaciół języka czeskiego" - prosimy o kontakt z nami za pomocą formularza kontaktowego.UWAGA!
Nie tłumaczymy słówek nadesłanych jednorazowo przez jednego użytkownika w liczbie większej niż 10 haseł. W celu uzyskania tłumaczenia większej ilości słówek bądź tekstu należy skontaktować się z tłumaczem języka czeskiego.TŁUMACZ JĘZYKA CZESKIEGO

Profesjonalne tłumaczenia prawne, ekonomiczne, stron i sklepów internetowych, polis i ubezpieczeń, metryk urodzenia, aktów zgonu, umów, reklam, artykułów prasowych, literatury, instrukcji obsługi itp. Wykonamy nieodpłatną wycenę tłumaczenia w ciągu 24 godzin! Napisz do nas!


Ludzie onet.pl Digg Del.icio.us Technorati Wykop Śledzik Blip Flaker Facebook Tweeter Google Bookmarks Pinger
© 2009 - 2020 - jezyk-czeski.info    e-mail: auctor@jezyk-czeski.info
Partnerzy: AroundBy.eu | Polsky-Jazyk.cz | Talarek.pl - przewodnik | Sowinski.cz | Kaniewski.Net.pl | Isidorus.Net | wCzechach.info | Firma w Czechach | Wirtualne Biuro w Czechach |

Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały zamieszczone w serwisie są objęte prawem autorskim i nie mogą być kopiowane, publikowane i rozprowadzane w żadnej formie. Kopiowanie, przedruk tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.

Wydawca: Tomasz Adam Kaniewski, Poděbradova 869, 547 01 Náchod; NIP: CZ7712249919
Adres korespondencyjny: Tomasz Adam Kaniewski, skrytka pocztowa 59, 57-350 Kudowa-Zdrój
telefon: +420 778 006 786 i faks: +420 491 814 045

Projekt i wykonanie: