Strona główna Kontakt RSS
 Jezyk-Czeski.info - Internetowe vademecum przyjaciół języka czeskiego
Strona głównaInformacjeKursyKsięgarnieTłumaczeSłownikKompendia

◄ powrót

Teatr: Letní Letná 2011 - Międzynarodowy Festiwal Nowego Cyrku i Teatru w Pradze
Poniedziałek, 25 Lipiec 2011, 22:22


Ósma edycja Międzynarodowego Festiwalu Nowego Cyrku i Teatru w Pradze rozpocznie się 22 sierpnia i będzie trwać dwa tygodnie do 4 września. Cała impreza będzie miała miejsce w praskich Letenskich sadach. Organizatorzy znów przygotują świetny teatralny program dla młodych widzów. To idealny piknik dla rodziny!


Co roku pod koniec sierpnia park zamienia się w magiczną krainę, gdzie pojawia się cyrkowy namiot. Dorośli mogą się tam śmiać bez końca, zabawić i z zapartym tchem podziwiać europejskie trupy teatralne. Dzieci z radością tutaj przychodzą ze swymi rodzicami, czeka na nich wiele bajek, przedstawień teatralnych, później nawet nie zamierzają wracać do domu. Można rozłożyć się na trawie, spotkać się przyjaciółmi, czy potańczyć w rytmie festiwalowej muzyki.

Program festiwalu to aż 90 przedstawień w ciągu 14 dni. Są to zwykle bajki kilkukrotnie przedstawiane w ciągu dnia, festiwalowa szkoła dla dzieci i wieczory dla dorosłych. Tegoroczną gwiazdą będzie cyrk Cirkus Cirkör ze Skandynawii, który zaprezentuje szereg akrobacji, teatr cieni oraz żonglowanie motorowymi piłami i pingpongowymi piłeczkami.

Źródło
www.kudyznudy.czLudzie onet.pl Digg Del.icio.us Technorati Wykop Śledzik Blip Flaker Facebook Tweeter Google Bookmarks Pinger
© 2009 - 2022 - jezyk-czeski.info    e-mail: auctor@jezyk-czeski.info
Partnerzy: AroundBy.eu | Polsky-Jazyk.cz | Talarek.pl - przewodnik | Sowinski.cz | Kaniewski.Net.pl | Isidorus.Net | wCzechach.info | Firma w Czechach | Wirtualne Biuro w Czechach |

Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały zamieszczone w serwisie są objęte prawem autorskim i nie mogą być kopiowane, publikowane i rozprowadzane w żadnej formie. Kopiowanie, przedruk tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.

Wydawca: Tomasz Adam Kaniewski, Poděbradova 869, 547 01 Náchod; NIP: CZ7712249919
Adres korespondencyjny: Tomasz Adam Kaniewski, skrytka pocztowa 59, 57-350 Kudowa-Zdrój
telefon: +420 778 006 786 i faks: +420 491 814 045

Projekt i wykonanie: